Агентство читців

Проблема «нелюбові» до читання книг в сучасному суспільстві стоїть дуже гостро. Багато дорослі, а слідом за ними і діти відмовляються від самостійного прочитання літературних шедеврів, віддаючи цьому захоплюючому заняттю перегляд телевізора або вивчення сайтів в Інтернеті. За рішення цієї проблеми взялася петербурженка Ольга Грядунова після того, як кілька років працювала репетитором і зрозуміла, що дитяча «педагогічна занедбаність» процвітає.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Заповзятлива дівчина, з ранніх років любила читати книги вголос, вирішила зробити це своєю основною професією і створила унікальне у своєму роді агентство читців. За помірну плату компанія Грядуновой пропонує всім бажаючим прослуховування літературного твору, який буде читати професійний лектор (точніше, лектрисса).

Послуга має величезний успіх. Ольга ще в юності освоїла спеціальну техніку акторської читання і сьогодні навчає цій майстерності своїх нових співробітників. Новоспечені лектриссы вчаться «не ковтати» звуки, чітко артикулювати, економічно «витрачати» мовний апарат і берегти зв’язки, а також набувають навичок говоріння «від живота», а не «від горла». На навчання йде близько місяця, тобто дівчина готує справжніх професіоналів!

Популярність до агентству лектрисс прийшла буквально на наступний день після відкриття: сьогодні фірма має значну клієнтську базу. Виявилося, що інтелігентні пітерські сім’ї зовсім не проти придбати абонемент і запросити до себе кілька разів в тиждень фахівця, який зі знанням справи шанує їх дитині казку чи прищепить любов до наукової літератури.

Share your thoughts