Аерохокей

Пограти в аерохокей люблять як діти, так і дорослі. Встановивши такий атракціон в правильному місці, можна отримати вагомий прибуток без істотних зусиль.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Аэрохоккейный стіл оцінюється в середньому 140 000 рублів. Вибирайте місце дислокації з великою прохідністю. Підійдуть торгово-розважальні комплекси, парки. Практика показує, що аерохокей користується популярністю у відвідувачів великих вокзалів і аеропортів, які змушені проводити години в залах очікування.

Гра програмується за допомогою всього одного перемикача. Потрібно лише встановити час сеансу (від 3 хвилин і вище). Сучасний стіл дозволяє в ігровому процесі підкладати в нього жетони для продовження, але не більше 9 штук. Повний комплект, як правило, включає в себе півсотні жетончиків, пару біт і стільки ж шайб.

Ми розглянули найдорожчий і високотехнологічний варіант. Сьогодні існують і більш бюджетні моделі, які можна придбати за 80-90 000 рублів.

Не варто встановлювати надто високі ціни — все одно аерохокей дуже швидко вийде на самоокупність навіть при вартості в 50 рублів за сеанс. Попередні розрахунки показують, що навіть при мінімальній завантаженості розваги стартовий капітал у розмірі 200 000 рублів повернеться до бізнесмена вже через 4-5 місяців.

Share your thoughts