Адаптивний кемпер: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Любителі кемпінгу можуть радіти — нещодавно ентузіасти з Лос-Анджелеса представили публіці свою нову розробку — Happer Camper HC1. Мало того, що новий будинок на колесах є щасливим, як слід розуміти з назви) так він ще й розумний.

Зокрема, розумним можна назвати салон новинки, розроблений за принципом адаптивних приміщень багатоцільового призначення. Перевага салону полягає в тому, що власник кемпера може сам вибирати інтер’єр і оперативно змінювати його за своїм бажанням. Дана можливість забезпечена завдяки наявності кубічних і пластинчастих модулів, захованих під підлогою. При бажанні салон кемпера можна перетворити в затишну спальню, вітальню, або кабінет.

Всередині кемпера є душ, кондиціонер, розетки для електроприладів і безліч інших зручностей, життєво необхідні кожній сучасній людині.

Зовні ж кемпер виглядає абсолютно звичайно. Проте любителям класики напевно сподобається ретро-дизайн і класичні крила з далеких 60-70 років. Розумний кемпер вже надійшов у продаж. Причому виробники пропонують потенційним покупцям відразу кілька варіантів різних колірних рішень і базової комплектації.

Поділіться своєю думкою