3D-візуалізація сонографії

Майбутні мами і тата, які знаходяться в очікуванні малюка і хоча б раз проходили УЗД-дослідження, відмінно знають, що ж таке сонографія. По суті, цим словом називають фотознімок, який можна роздрукувати в процесі ультразвукової діагностики. Сучасні винахідники пропонують тепер не тільки побачити дитину, що знаходиться в материнській утробі на знімку, але і «помацати» його. Для цього варто лише скористатися послугою 3D-візуалізації сонографії.

Засновники стартапу під назвою «In utero» пропонують всім охочим створити тривимірну скульптуру з зображення, отриманого в результаті УЗД-діагностики. Благо, сучасні технології дозволяють це зробити. Результати виходять, воістину, приголомшливими! Звичайно, на виконання одного замовлення йде від 4 до 7 годин. Саме стільки часу потрібно, щоб відтворити об’ємну копію сонограммы.

Подібні міні-скульптури вже користуються не меншою популярністю, ніж знамениті зліпки ручок і ніжок немовлят. За допомогою 3D-візуалізації можна зберегти пам’ять про вагітність на довгі роки. Плюс, новатори надали неоціненну допомогу сліпим і слабозрячим батьків: тепер вони мають можливість «познайомитися» з майбутнім малюком на дотик, чого не можна досягти за допомогою звичайного знімка. Потрібно відзначити, що в Росії аналогічних проектів поки не існує, тому у підприємців є грандіозні шанси на успіх!

Share your thoughts