3D стіни: бізнес-ідея виробництво, для чоловіків, мінімальні вкладення

У прагненні знайти нові рішення для інтер’єру дизайнери і виробники будівельних матеріалів, здається, вже не зупиняться ніколи. Так, наприклад, відносно недавно на ринку будівельних матеріалів з’явився новий елемент декорування — 3D панелі.

3D панелі — це декоративні покриття для стін, які мають рельєфний тривимірний малюнок. Завдяки опуклої об’ємної формі створюється гра світла і тіні, а велика кількість забарвлень і фактур 3D панелей можуть задовольнити будь-які бажання клієнтів, які поекспериментувавши одного разу, вже не захочуть повертатися до стін шпалерами.

Бізнес на 3D стінах особливо підійде тим, хто вже хоч щось розуміє в будівельних і ремонтних роботах. Повністю організувати роботу може навіть одна людина. Справа не вимагає великих вкладень, але необхідний ґрунтовний підхід у вивченні бізнесу.

Катерина

менеджер з продажу компанії «WallDeco»

У великих містах в інтер’єрі вже щосили використовуються 3D панелі. У менших містах люди тільки дізнаються про такий варіант оформлення стін.

Як отримати готову панель? Все просто: у форму потрібно залити матеріал. У зв’язку з цим виникає ще більше запитань, але на них теж є свої відповіді.

Форма

Катерина

менеджер з продажу компанії «WallDeco»

Форми краще купувати, а не намагатися виготовити самостійно так як найменше спотворення або дефект призведуть до плачевного результату. Краще довіритися тим, хто безпосередньо займається їх виготовленням.

В Інтернеті знайдеться великий вибір компаній, які займаються виготовленням форм — від найпопулярніших до ексклюзивних. Однак на цьому етапі підприємцю варто бути уважним. Деякі компанії, що надають послуги з облицювання стін, патентують унікальні форми (1 форма коштує близько 80 тис. рублів), і придбання їх копій «на стороні» може спричинити за собою реальні проблеми. Тому купувати потрібно незапатентовані вироби.

Не варто економити на формах — це одна з найважливіших складових якісного продукту. Силіконові і поліуретанові форми, хоча й будуть дорожчі, ніж пластикові, зате служити вам довше, а головне краще.

Матеріал

Найпоширеніший матеріал, з якого виготовляються 3D панелі, — гіпс. Гіпс має, з одного боку, такими властивостями як вогнестійкість, міцність і здатність приймати будь-яку форму, але з іншого, — гіпс при висиханні розширюється. Звідси випливає єдиний, але суттєвий мінус, з яким може зіткнутися виробник, а саме деформація форми. Її можна уникнути, контролюючи процес сушіння матеріалу. Приходить це майстерність з часом і досвідом. Тому новачкам рекомендується набувати форми мінімального розміру (500*500).

Щоб отримати готову панель, потрібно змішати кілька «інгредієнтів»: гіпс, воду, вапно — і залити у форму.

Коли вам вдасться «набити» руку, ви зможете розширити асортимент товару, паралельно робота з іншими матеріалами, наприклад, з каменем або ліпниною. Широка спеціалізація приносить, за словами підприємців, додаткову високий прибуток.

А високий прибуток, згодом забезпечить вас спеціалізованим обладнанням: вибростолом, сушильним апаратом та ін.

собівартість виготовлення 1кв.м. 3D панелі становить близько 200 руб., роздрібна ціна — від 1500 руб. і вище.

Установка

Крім виготовлення, панелі потрібно правильно встановити. Найчастіше люди не хочуть вникати в цей процес і замовляють повне обслуговування. Це також принесе збільшить прибуток одного замовлення.

Катерина

менеджер з продажу компанії «WallDeco»

На сьогоднішній день підприємець, який вирішив зайнятися 3D стінами, може зіткнутися з проблемою збуту товару. Багато не готові викласти кругленьку суму на оформлення стін і віддають перевагу традиційним варіантами, такими як шпалери, декоративна штукатурка і т. д.

Спочатку потрібно виміряти поверхня, яка буде облицьована, і виходячи з цього розрахувати кількість панелей. Стіни і навіть стелі можна облицьовувати як на всю поверхню, так і вибірково, доповнюючи інтер’єр незвичайним і розкішним елементом.

Перед тим, як встановити панель, їй потрібно «звикнути» до температури і вологості в новому приміщенні протягом 48 годин. Поверхня теж потрібно підготувати: вона повинна бути рівна, чиста і суха.

Панелі встановлюється на стіну за допомогою клею, розташовуючись щільно один до одного і збираючись в готову картину, як мозаїка. Маленький розмір форми, про яку ми говорили вище, забезпечує нам якісне виготовлення, але як наслідок ми отримуємо багато нестикувань між панелями при установці. Ці шви потрібно замазувати шпаклівкою. За бажанням клієнта 3D стіну можна оформити в будь-якому кольорі.

Інсталяція висихає близько 3 доби, відповідно, на виконання одного замовлення буде потрібно не менше 4 днів.

Ця бізнес-ідея має незаперечні переваги. По-перше, ви не понесете великих витрат на устаткування, дорогі інструменти, утримання персоналу та поточні рсходы. По-друге, не потрібно формувати бригаду робітників або навіть мати помічників — з усією роботою, від виготовлення до обслуговування клієнта, впораються 1-2 людини. Зрозуміло, що це лише запуск бізнесу — тестування ваших можливостей і потенціалу місцевого ринку, якщо на цьому етапі ви відчуєте успішність справи, то зможете в майбутньому побудувати своє повноцінне, а головне приносить високий дохід справу.

Поділіться своєю думкою