3D-друк волосся : інноваційні ідеї

Італійські вчені з компанії Cesare Ragazzi Laboratories вивели 3D-моделювання на новий рівень. Вони навчилися створювати біополімерні перуки по унікальній технології, названої CNC.

Новий парик — це порятунок для людей, які з якихось причин втратили волосяний покрив на голові. Новинка вже чудово прижилася в Америці.

Необхідно відзначити, що 3D-перука цікавий не стільки самими волоссям, скільки биополимерным скальпом. Спочатку фахівці роблять зліпок з голови пацієнта, потім в точності копіюють його, створюючи тонкий скальп, а потім вже вирощують на ньому волосся, які імітують загублену колись зачіску, включаючи напрямок росту волосся і їх кількість.

Важливо відзначити, що волосся на перуці — не натуральні, хоч і дуже схожі на них.

Перука-скальп відмінно «сідає» на хазяйську голову і зовсім не відрізнити від натуральної шевелюри. Його можна взагалі не знімати, навіть під час занять спортом або водних процедур. Штучні волоски при необхідності навіть можна постригти чи помалювати.

До того ж розробники запевняють, що їх скальп відмінно вентилюється, тому абсолютно безпечний, навіть якщо його носити безперервно.

Основні клієнти компанії на сьогоднішній день — це жінки, лисуваті, наприклад, внаслідок хіміотерапії. Такі клієнтки завжди задоволені новим образом і претензій до виробників не висловлюють. Звичайно, будь-які волосся краще, ніж їх повна відсутність.

Поділіться своєю думкою