10 тисяч в подарунок молодятам: іноземні бізнес-ідеї

В Америці запустили новий соціальний проект. Розпочав свою роботу інтернет-ресурс, який робить досить великий грошовий подарунок на весілля молодим людям. Весільна майданчик SwanLuv дарує молодятам 10 тисяч доларів на організацію церемонії одруження. Є тільки одне «але»: ця сума видається за умови, що сімейна пара живе в мирі і злагоді до кінця своїх днів і не розлучиться. Якщо ж все-таки розлучення трапиться, то подарунок автоматично стає кредитом з високою процентною ставкою.

Цікаво, що бюджет сайту поповнюється за рахунок розлучених пар. Необхідно уточнити, що розлучитися на території США не так вже і просто. На цей процес, як правило, йде дуже багато грошей і нервів. Можливість розірвання шлюбу розглядається в судовому порядку, і для того, щоб офіційно розлучитися з чоловіком, необхідно представити вагомі аргументи про неможливість подальшого спільного проживання.

Варто відзначити, що далеко не кожна пара може отримати бажаний подарунок від адміністрації сайту. Потенційних подружжя оцінюють за багатьма критеріями, з’ясовують історію їх відносин в деталях. Тобто, якщо у співробітників ресурсу виникнуть які-небудь сумніви в чесності намірів молодих людей, у врученні 10 000 доларів можуть відмовити.

Поділіться своєю думкою