“Бути безсумнівним лідером авіаперевезень”
корпоративна мета British Airways

British Airways стоїть у витоків цивільної авіації. Попередниця British Airways – авіакомпанія Aircraft Transport and Travel Limited (AT&T) 25 серпня 1919 року здійснила перший у світі запланований пасажирський переліт із Лондона до Парижу. Сьогодні, завдяки тогочасним пошукам та прагненням, ми живемо в епоху реактивних літаків.

На сьогоднішній день British Airways одна з найстаріших авіакомпаній світу, яка міцно стоїть на позиціях безперечого лідера галузі. Авіакомпанія має досить розгалужену інфраструктуру. Представництва компанії діють приблизно в 100 країнах світу, а загальна кількість працівників становить 50 тисяч осіб. Повітряний флот British Airways один з найбільших у Європі й становить 343 сучасних літаки.

British Airways – одна з компаній-засновниць міжнародного альянсу OneWorld. Окрім участі в згаданому альянсі British Airways налагодила особисті стосунки та підписала угоди стосовно спільного використання повітряних шляхів із іншими авіакомпаніями. Ці домовленості дозволили British Airways запропонувати своїм пасажирам прямі рейси до 130 країн світу та у 550 напрямках. Завдяки цим перевагам у 2002 році більш ніж 40 мілліонів людей віддали перевагу British Airways.

Авіакомпанія пишається тим, що пропонує своїм пасажирам найвищий рівень сучасного обслуговування. В січні 2000 року British Airways презентувала новітні розробки для пасажирів. Вони були запроваджені протягом наступних двох років. Ця подія стала найбільшою інвестицією такого плану серед усіх авіакомпаній. Для Club World (бізнес-клас на трансатлантичних перельотах) були розроблені спеціальні місця-крісла, які розкладаються в зручне ліжко, впроваджено новий покращений салон економічного класу – World Traveler Plus, для пасажирів які прагнуть додаткового комфорту та сервісу за ціною економічного класу.

З першого червня 2003 року British Airways внесла зміни в глобальну програму заохочення лояльних пасажирів – The Executive Club. Нововведення дозволило створити єдину послідовну схему в якій передбачено більше можливостей накопичення та використання преміальних миль та балів, а також інші перевоги для лояльних пасажирів. Ці зміни стали наймасштабнішими в історії авіакомпаній.

Починаючи з 26 жовтня 2003 року British Airways пропонує своїм пасажирам новий покращений розклад польотів у напрямку Київ-Лондон-Київ, який, в свою чергу, дозволить збільшити кількість зручних рейсів у інших напрямках. Згідно нового розкладу кількість рейсів із Киева в лондонський аеропорт Хітроу не зміниться – їх залишиться 5 на тиждень. Але час прибуття до Лондона стане зручнішим: 16:10. Це створить додаткові переваги для пасажирів British Airways. Нариклад, буде більше транспортних можливостей дістатися з аеропорту до центру міста, звільниться вечір, який можна провести, споглядаючи красу Лондона, або ж прийняти участь у важливій діловій зустрічі. Але найважливіше те, що завдяки новому розкладу з”явиться можливість зручного одноденного сполучення з Києва через лондонський аеропорт Хітроу до Нью Йорку та Вашингтону в США та у інших популярних напрямках в країни Африки, Далекого та Середнього Сходу, Австралії та Нової Зеландії.