АППБ “Аваль” 

Управління корпоративного банкінгу 

АППБ “Аваль”
01011, Київ, вул. Кутузова, 4-А
Управління корпоративного банкінгу
Савелій Віталій Сергійович
тел. (044) 490-89-04, факс 295-88-23
saveliy@fort.aval.kiev.ua

АППБ “Аваль” працює на ринку України вже десять років і є одним із найбільших банків у нашій країні. Нашими послугами користується 158 тис. корпоративних клієнтів, майже 1 млн. приватних клієнтів мають рахунки в АППБ “Аваль”, статутний капітал банку складає 320,5 млн грн.

Банк “Аваль” займає перше місце за розмірами чистих активів, статутним капіталом, кількістю рахунків юридичних осіб та кредитно-інвестиційним портфелем серед усіх банків України.

На сьогодні мережа банку “Аваль” з урахуванням обласних дирекцій (філіалів), спеціалізованих відділень з обмеженим переліком послуг і “міні-банків” нараховує понад 1174 структурних підрозділів, розташованих по всій Україні. Станом на 1 липня 2002 року кількість “міні-банків” – відділень АППБ “Аваль”, що надають клієнтам повний перелік послуг відповідно до діючого законодавства, перевищило 674 відділень, що розташовані у всіх областях, районних центрах і містах обласного підпорядкування, промислових і густонаселених районах.

Крім того, банк є членом і засновником багатьох асоціацій, підприємств і веде активну інвестиційну діяльність. З 1993 року АППБ “Аваль” є членом Асоціації українських банків, одним із засновників і активних учасників Української міжбанківської валютної біржі, з 1994 року – член Української фондової біржі.

Банк має власний процесінговий центр і обслуговує 60% українського ринку операцій з картками провідних міжнародних платіжних систем. Мережа банкоматів АППБ “Аваль” – одна із найрозгалуженіших в Україні. Протягом кількох років банк “Аваль” визнається кращим агентом міжнародної платіжної системи Western Union у Східній Європі: на сьогоднішній день через банк “Аваль” проходить 54% усіх переказів Western Union. Банк також веде активну спонсорську діяльність і є генеральним спонсором Асоціації аматорського футболу України і генеральним спонсором Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
Вже багато років банк працює з такими флагманами української економіки, як ВАТ “Оболонь”, завод “Росинка”, “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лтд”, СП “УМЗ”, ВАТ “Укртелеком”, ВАТ АПФ “Таврія” та ін.

www.avalbank.com